خدماتی متمایز

ارائه کلیه خدمات معدنکاری

مطالعات انجام شده در حوزه صنعت فلزات گرانبها نشان میدهد بخش عمده ای از عدم سود آوری در این صنعت ناشی از عدم معدنکاری صحیح اصولی است که در هر دو بخش اکتشاف و استخراج مشهود است. در بخش اکتشاف پی جویی اشتباه و غیر علمی و نمونه برداری های نامناسب و همچنین عدم پردازش صحیح نمونه و در بخش استخراج ، بهره برداری غیر علمی باعث این موضوع شده است. به نحوی که در بسیاری از معادن علیرغم پتانسیل بالا از نظر زمین شناسی اقتصادی، عملا معدن سود آوری نداشته و به تعطیلی کشیده شده است.

مرکز تخصصی فرآوری طلای سیمین سیمرغ با همکاری با مجرب ترین کارشناسان حوزه زمین شناسی و معدن و با تکیه بر علوم روز دنیا آماده هر گونه همکاری با صاحبان سرمایه و معدن را در حوزه های اجرای عملیات اکتشاف،اجرای عملیات استخراج،مشاوره در امور معدنکاری ،تامین تجهیزات معدنکاری و سایر خدمات مربوطه است.

با توجه به اینکه ملاک درست در ارزیابی مهم ترین رکن در پیشبرد پروژه است ،تیم سیمین سیمرغ  کوشید تا جدید ترین و قابل اعتماد ترین متود های آنالیز را با ترکیب مقالات و پژوهش های مختلف  بهینه سازی کند تا با اتکای به آن این نقص بزرگ در صنعت طلا بر طرف شود.

در حال حاضر تیم تخصصی فرآوری طلای سیمین سیمرغ آنالیز انواع فلزات در خاک و محلول و کربن را با دقت بسیار زیاد و با ضمانت ارسال نمونه به کانادا و یا استرالیا انجام میدهد و آماده همکاری با کلیه موسسات و شرکت های اکتشافی و استحصالی می­باشد.

خدمات تخصصی ما در حوزه در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

لیست پروژه های متنوع ما شامل استخراج، اکتشاف و استصحال فلزات گران بها است

لطفاً برای یک پیشنهاد رایگان با ما تماس بگیرید و درباره پروژه خود بیشتر بگویید

از علاقه شما برای درخواست تخمین کار متشکریم ، لطفاً فرم را پر کنید و به زودی به شما پاسخ خواهیم داد
09120703544
کمی در مورد پروژه خود بگویید و ما شما را با بهترین پیمانکار محلی به صورت رایگان مطابقت خواهیم داد

    آنچه مشتریان ما در مورد شرکت می گویند

    خدمات گسترده ما در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

    خدمات تخصصی در حوزه استخراج و استحصال فلزات گران بها