خدماتی متمایز

الوشن طلا از روی کربن فعال

یکی از حساس ترین مراحل در فرآیند استحصال طلا مرحله گرفتن طلای جذب شده روی کربن فعال و تبدیل آن به شمش فلزی است.این مرحله میتواند به صورت های سوختن کربن فعال و قالکاری خاکستر کربن،قالکاری مستقیم کربن فعال و یا الوشن انجام میشود.که در حال حاضر در ایران هر سه مورد از این روش ها انجام میگردد.

در سوختن کربن و قالکاری مستقیم کربن کاملا نابود می­گرددو همچنین 15 الی 25 درصد از میزان فلز تبخیر میشود و قابل استحصال نیست(درصورت عدم وجود یک فیلتر این اتلاف قابل بازگشت نبوده و در محیط پراکنده میشود و در صورت وجود یک فیلتر کسری از آن قابل بازگشت است). همچنین در روش های الوشن معمول در ایران یعنی روش های زادرا و زادرا تحت فشار به دلیل قدیمی بودن دانش بخشی از کربن خورد شده و به همراه طلای موجود در آن اتلاف میشود همچنین تحت دما و فشار بودن سیستم هزینه های تجهیزات و فرآیند را بشدت بالا می­برد.در نهایت نیز ،نیاز به سیستم الکترووینینگ باعث افزایش هزینه راه اندازی اتاق طلا بر مبنای این روش های الوشن زیاد می­شود.

تیم تخصصی سیمین سیمرغ با اختراع روش نوین الوشن و طراحی دستگاه مرتبط با آن توانسته روشی را ابداع کند که تحت دما و فشار محیط انجام شده و  سرعت فرآیندی بسیار بالایی دارد. به نحوی که فرآیند الوشن اولا مستقیم بوده و نیازی به الکترووینینگ ندارد و همچنین بجای 72 ساعت در زمان 6 ساعت انجام میگردد. از دیگر مزایای این روش الوشن عدم مصرف مواد شیمیایی مضر و همچنین هزینه بسیار پایین تجهیزات و فرآیند است.

سیمین سیمرغ آمادگی دارد تا به دو صورت نصب و راه اندازی دستگاه الوشن و همچنین انجام فرآیند الوشن با ارائه تضمین معتبر با مجموعه های مرتبط همکاری کند.

مرکز تخصصی فرآوری طلای سیمین سیمرغ با همکاری با مجرب ترین کارشناسان حوزه زمین شناسی و معدن و با تکیه بر علوم روز دنیا آماده هر گونه همکاری با صاحبان سرمایه و معدن را در حوزه های اجرای عملیات اکتشاف،اجرای عملیات استخراج،مشاوره در امور معدنکاری ،تامین تجهیزات معدنکاری و سایر خدمات مربوطه است.

خدمات تخصصی ما در حوزه در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

لیست پروژه های متنوع ما شامل استخراج، اکتشاف و استصحال فلزات گران بها است

لطفاً برای یک پیشنهاد رایگان با ما تماس بگیرید و درباره پروژه خود بیشتر بگویید

از علاقه شما برای درخواست تخمین کار متشکریم ، لطفاً فرم را پر کنید و به زودی به شما پاسخ خواهیم داد
09120703544
کمی در مورد پروژه خود بگویید و ما شما را با بهترین پیمانکار محلی به صورت رایگان مطابقت خواهیم داد

    آنچه مشتریان ما در مورد شرکت می گویند

    خدمات گسترده ما در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

    خدمات تخصصی در حوزه استخراج و استحصال فلزات گران بها