خدماتی متمایز

نصب و تجهیز اتاق طلا و الوشن

در هر مجموعه فرآوری یکی از حساس ترین بخش ها اتاق طلاست که درآن محصول شمشی فلز بدست می آید.گرچه میتوان محصول کارخانه طلا را بصورت کربن آماده ذوب و یا سوختن ارائه کرد اما میتوان به صراحت اعلام کرد کارخانه بدون اتاق طلا ابتر بوده و ناقص است.

طراحی اتاق طلا و سیستم الوشن بر مبنای نوع فرآیند و نوع کربن و سایر موارد فنی متفاوت است اما نکته مهم در این مقوله این است که هر گونه اشتباه طراحی و یا اجرای نادرست که منجر به افت راندمان شود به علت قیمت بالای محصول و همچنین غیر قابل بازگشت بودن طلای اتلاف شده به فرآیند باعث ضرر های جبران ناپذیری میشود.

متاسفانه در کشور ما ایران روش های الوشن و طراحی اتاق طلا مبتنی بر روش های زادرا و زادرا تحت فشار است که اولا هزینه های بسیار زیادی را در مرحله راه اندازی بر مجموعه تحمیل میکند و ثانیا احتمال خطا در آن بسیار زیاد است.

گروه تخصصی فرآوری طلای سیمین سیمرغ با ابداع روش نوین الوشن که منحصر به این گروه است اولا هزینه های فرآیند را بسیار کاهش داده است و ثانیا اتلاف را به صفر رسانیده است. در این روش لجن مستقیم بدست آمده و نیازی به الکترووینینگ نیست.سیمین سیمرغ آمادگی دارد جهت راه اندازی و تکمیل و یا بهینه سازی اتاق طلا با صاحبان صنایع همکاری موثر داشته باشد.

 

خدمات تخصصی ما در حوزه در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

لیست پروژه های متنوع ما شامل استخراج، اکتشاف و استصحال فلزات گران بها است

لطفاً برای یک پیشنهاد رایگان با ما تماس بگیرید و درباره پروژه خود بیشتر بگویید

از علاقه شما برای درخواست تخمین کار متشکریم ، لطفاً فرم را پر کنید و به زودی به شما پاسخ خواهیم داد
09120703544
کمی در مورد پروژه خود بگویید و ما شما را با بهترین پیمانکار محلی به صورت رایگان مطابقت خواهیم داد

    آنچه مشتریان ما در مورد شرکت می گویند

    خدمات گسترده ما در انواع اکتشاف و استصحال فلزات

    خدمات تخصصی در حوزه استخراج و استحصال فلزات گران بها