درباره گروه سیمین سیمرغ

مرکز تخصصی طلای سیمین سیمرغ در سال 1394 توسط جمعی از متخصصان و فعالان حوزه فلزات گرانبها به منظور پیشبرد صنعت استخراج و استحصال فلزات گران بها با مدیریت دکتر جلیل خراشادیزاده تاسیس و تشکیل شد.هدف و چشم انداز این مجموعه بهبود صنعت استحصال گرانبها و جلوگیری از خام فروشی با اتکیه بر دانش روز دنیا و توان متخصصان داخلی است.سیمین سیمرغ مفتخر است به اینکه کلیه خدمات خود را با تضمین استعلام از شرکت های معتبر جهانی ارائه میکند.
ما تعالی مهندسی را با اکتشاف و استخراج ادغام می کنیم

ماموریت ها و پروژه های گروه سیمین سیمرغ

مرکز تخصصی طلای سیمین سیمرغ در چندین سال تجربه کار در حوزه طلا و سایر فلزات گران بها  با ریشه یابی مشکلات این صنعت،مانع اصلی جلوگیری از سود آوری این صنعت و یا کاهش سود دهی آن و قدیمی بودن دانش موجود و همچنین تقلید کورکورانه از  روش ها و پلن های فرآوری های ابتدایی و نبود معیار های آنالیز و کارآمدی روش های موجود و روش های خلاقانه برآورد کرد.

از این رو سیمین سیمرغ بر خود دانست که با رویکردی جدید و با تاکید بر حل این مشکلات ،پای خود را از یک واحد فرآوری و مشاور فراتر بگذارد و تمام توان و پتانسیل خود را در خدمت فعالان حوزه فلزات گران بها بگذارد.زیرا که سود دهی واقعی را در سایه همکاری و همیاری با صاحبان صنایع میداند.

در این مسیر سیمین سیمرغ مشتاق به همکاری با صاحبان صنایع و فعالان حوزه فلزات گران بها در شرایط مختلفی اعم از سرایه گذاری،شراکت ،چیمانکاری،تحقیقات، مشاوره و…. میباشد.مجموعه های مختلفی نیز طی مدت شروع فعالیت با سیمین سیمرغ همکاری داشته اند که این همکاری به خاطر رضایت طرفین پایدار مانده است.از جمله این مجموعه ها میتوان به موراد زیر اشاره کرد.

راه حل هایی برای چالش های اکتشافات و استخراج معدن

مشاوره و ارائه راه حل

تیم سیمین سیمرغ به مشتری کمک می کند تا ازاتفاقات ساختمانی بکاهد و موارد اختلافی را حل و فصل نماید.

تجزیه و تحلیل پیشرفته

تیم سیمین سیمرغ به مشتری کمک می کند تا ازاتفاقات ساختمانی بکاهد و موارد اختلافی را حل و فصل نماید.

مدیریت پروژه

تیم سیمین سیمرغ به مشتری کمک می کند تا ازاتفاقات ساختمانی بکاهد و موارد اختلافی را حل و فصل نماید.

رزومه ما متشکل از ده ها پروژه موفق

شرکت آرین پی جویان
مجموعه معدنی ارغش
مجموعه معدنی سرتخت
قالکاری الله زاده و شایسته
قالکاری شهیدی
قالکاری صادقی
مرکز تحقیقات شیمیایی دانشگاه شهید بهشتی
پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی
پارک علم و فناوری خراسان جنوبی
شرکت صنعت وزین
شرکت هلال زرین